Je předseda ÚS Rychetský podvodník, nebo se bude bránit?

úterý 16. červenec 2013 10:57

Pavel Rychetský Wikipedie

Pokud má být v čele Ústavního soudu podvodník, bylo by to katastrofou. Nebo by to spíše dokládalo to, do jakého stavu se dostala Česká republika a jak byla pučem sražena vláda.

Obvinění Petra Štěpánka, který byl svého času v radě RRTV je velmi vážné. Skutečně Rychetský posílal faxy a Česká republika mohla prohrát jako s Novou? Má v tom skutečně prsty? Vzhledem k přesným informacím lze těžko říci, že by si to vycucal z prstu. A pokud inkvizitorku výslechů Alenu Gajdůškovou zajímalo pouze to, zda Ústavní soudci budou napříště hlasovat podle stranických not ČSSD, (lze dohledat) místo aby prověřovala a kladla otázky na podnikání Ústavních soudců, je to další strašidelná kauza ve svržení vlády Petra Nečase a další kamínek do pozadí mozaiky, jak nyní postupuje systém státního převratu!

Prověrky inkvizice pod gescí Gajdůškové, zda schválí poplatky, restituce

Přesně tento typ otázek pokládali komunisti v roce 1948 všem, aby zjistili loajalitu k příslušné straně. Té, která se zločinností vyrovnala pouze fašistické. A touto inkvizicí prošel Rychetský bez ztráty kytičky dokonce na další období.  (bývalý člen KSČ) A tento Ústavní soudce má chránit nadále ústavnost České republiky? „Všechna následující fakta jsou známa ministerstvu financí, v jehož archivu se rovněž nachází nález londýnského arbitrážního tribunálu ve věci EMV vers.“: upřesňuje Petr Štěpánek. Kdo to zametl pod stůl v české televizi, aby se Rychetský mohl stát Ústavním soudcem? (záznam zde)

 

To, z čeho obvinil Petr Štěpánek předsedu Ústavního soudu Rychetského je řádově výš, než jedno požádání známého o to, zda se s někým manželka premiéra nesešla!  Petr Nečas okamžitě odstoupil a s ním celá vláda!  Rychetský po tak závažném obvinění musí přerušit nástup na Ústavní soud minimálně do doby přešetření této závažné kauzy. Levice zasela vítr, s prezidentem Zemanem a neobjasněnými kauzami může sklidit bouři. A velmi těžkou bouři.

Zde je dopodrobna vypsáno, jakého trestného činu se měl Rychetský dopustit! 

.JUSTICE: Může být podvodník předsedou Ústavního soudu?

Pokud Rychetský nastoupí jako Ústavní soudce, aniž se obhájí, bude to pouze další doklad puče v České republice a kdo za tím stojí!

 

Pro politiky je presumpce viny  a poslední dobou to pan Nečas (ODS) dokázal. Pro Ústavního soudce, natož předsedu, to má být o to víc dodržováno! Obvinění je velmi vážné! A Marvanová?

Petr Pokorný

Petr Pokorný

Petr Pokorný

Hluboce se kaji a přiznávám: za supertěžké provinění (na svoji nevýdělečnou amatérskou stránku jsem nevkládal odkaz: psáno pro http://petrpokorny.bigbloger.lidovky.cz/), čímž jsem velicě těžce porušil kodex blogera a tak na udání jiného VIP blogera jsem byl v září zaslouženě vyřazen novou admin z veřejného publikování.

Celý život hledám pravdu. Skutečnou..Zjišťuji, že na každou činnost je asi deset pravd. V případě prokázaného omylu se vždy omluvím.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené stránky