Prezident uráží kde koho a nikdo se nebrání. Proč

pátek 9. srpen 2013 07:28

Kolem tisku se pohybuji celý život. A jestliže se novináři nebrání, já špinavé urážky prezidenta  odmítám akceptovat!

Nechť si prezident  nazývá svoji dcerušku, či manželku idiotkou, kreténkou, póvlem či jako včera  naposledy pro Právo blbečkem, ale tuto hradní žumpu ať nepřenáší do společnosti!

Samozřejmě že část klipu je nadsázka. Na druhou stranu jsou to jeho autentická slova, kterými nás častuje. A vůbec nejde o jeho vzhled. Ale o jeho projev, kterým nikoho nešetří a pouze uráží, byť sám má máslo na hlavě!


Prezident hovoří k poslancům a novinářům

 

Dluh státu se nedá vyslovit jedním číslem. Kvůli mandatorním výdajům, které se nemění, není sekera 100 miliard v propadu ekonomiky 5% a vzestupu 5% totožná. Pro běžné občany by se to dalo popsat:

Byť jsou v obou případech čísla stejná, v době vzestupu se musí připočíst oněch 5% zisku, což dělá více jak 100 miliard. Tudíž v době vzestupu vláda zbytečně utratila 200 miliard! Přitom oněch 100 miliard měla ušetřit na dobu, kdy nastane krize!

A takto to původně myslel i John Maynard Keynes

Asi není jiná cesta

jak lidem v krátké době po puči na vládu  ukázat, jak to skutečně je! Demagogie ovládla většinu sdělovacích prostředků. A je čas to napravit alespoň takto! Byť by to chtělo pořádnější vysvětlení. Ale lidé by to nečetli, jsou zvyklí na hesla!

Petr Pokorný

Petr Pokorný

Petr Pokorný

Hluboce se kaji a přiznávám: za supertěžké provinění (na svoji nevýdělečnou amatérskou stránku jsem nevkládal odkaz: psáno pro http://petrpokorny.bigbloger.lidovky.cz/), čímž jsem velicě těžce porušil kodex blogera a tak na udání jiného VIP blogera jsem byl v září zaslouženě vyřazen novou admin z veřejného publikování.

Celý život hledám pravdu. Skutečnou..Zjišťuji, že na každou činnost je asi deset pravd. V případě prokázaného omylu se vždy omluvím.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené stránky