Ano, toto je ten starý, excelentní Václav Klaus

čtvrtek 29. srpen 2013 04:38

A slovo starý nenaráží na věk, ale na dobu, kdy šokoval své protivníky, kdy šokoval i celou Evropu. Konečně ho zase poznávám.

Původně jsem se ke komentátorským a politologickým plácanicím nechtěl vyjadřovat vůbec, protože se mi to zdálo pod moji důstojnost. A že jich nebylo a není málo. Jenomže to, co provedl Václav Klaus, je zase přesně v jeho slohu.  Měl už jsem obavy:  Klausovi a Ševčíkovi navzdory budu nyní volit jednoznačně ODS!

Ale je vidět, že zbytečně. Proto alespoň pár slov.klaus.jpg

Prostě si jen s hlupáky zahrál na zkoušku biliár, aby zjistil odezvu. A jak se může každý přesvědčit, byla řádná. Vážně si mohl někdo „s mozkem“ myslet, že slepenec Volfová, Boris Šťastný, fanatické křídlo Svobodných a komické několikačlenné straničky by mohly být základem skutečné, společné, pravicové platformy? Když Šťastný je skoro jako Volfová a socialismus a druhá poloha je fanatické křídlo Laissez Faire Svobodných?

Ale jedna věc je spojuje: tupý slepenec EU a stupidní přerozdělování. V čele s Bobošíkovou. A v současné době už je více jak 60% našich spoluobčanů, kterým Evropská unie otevřela oči a další integraci odmítají. Může být pro Václava Klause větší výzva?

Proto už jenom na závěr informace – první tři díly videoblogu jsou před dokončením. Den, kdy bude každý z nich spuštěn, se dozvíte vždy na pravé straně blogu či webu. Předpokládám od 1. září. Díly v tomto pořadí nesou názvy

 

1)     Václav Klaus – amnestie, aneb klepe vám blatník

2)     Miloš Zeman – Spálená, vytunelovaná zem a ekonomická krize

3)     Volební klip – Co na to pan volič

 

Věřím, že budou mít občanům před volbami co říct.

Petr Pokorný

Petr Pokorný

Petr Pokorný

Hluboce se kaji a přiznávám: za supertěžké provinění (na svoji nevýdělečnou amatérskou stránku jsem nevkládal odkaz: psáno pro http://petrpokorny.bigbloger.lidovky.cz/), čímž jsem velicě těžce porušil kodex blogera a tak na udání jiného VIP blogera jsem byl v září zaslouženě vyřazen novou admin z veřejného publikování.

Celý život hledám pravdu. Skutečnou..Zjišťuji, že na každou činnost je asi deset pravd. V případě prokázaného omylu se vždy omluvím.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené stránky