Láska dostal tvrdou pokutu. Ale co další?

pátek 30. srpen 2013 18:08

Ještě ji nezaplatil, ale už vyhrožuje daleko víc! Jaká je obrana proti „Šmejdům“ v jakékoliv oblasti lidského dění?

"Asi bych měl být šťasten, protože kárný žalobce navrhoval mé trvalé vyškrtnutí ze seznamu advokátů. Jenže nejsem. Je to jeden z nejvyšších možných trestů," komentoval verdikt Láska. Že je u zrodu všech vymyšlených obvinění, už hodně lidí ví. Stále to nestačí. Pokuta byla jako první důkaz, že je to podvodník (dle pokuty). Advokát Láska má zaplatit 200 tisíc. Ještě přitvrdím, reagoval po té. Je přesvědčen, že Ištvan ho bude chránit!

Dříve pracoval u policie a také u bezpečnostní agentury ABL (nyní Mark2 Corporation Czech). Tam působil v roce 2007, tedy v době, kdy firmu spoluvlastnil nepravomocně odsouzený poslanec Věcí veřejných Vít Bárta. Tehdy měla ABL mimo jiné kontroverzní zakázku od Prahy 11 na sledování politických odpůrců a opozičních zastupitelů.

A o lidech, jako je Láska a naivitě  jsem začal připravovat Videoprojekt 5P.

Informace:  2. září 2013 začíná Videoprojekt 5P Jako první bude klip o tom, jak se politici vzájemně (ne) poslouchají, ale čím méně toho vědí, tím více křičí.

A za půl roku po tom neštěkne ani pes, nebo to lidem zůstane v uších jako „echo“ a dotyčný nemá šanci už do konce života se očistit z různých nařčení.  Nazval jsem to  „Amnestie, aneb klepe vám blatník.“

A vždy na pravé straně blogu se dozvíte, kdy bude  další klip.

A co řekl Láska?

Potrestejte narcise a zločince Klause

„Všechny jeho zločiny jako amnestie, milosti pro své známé, nerespektování pravomocných rozhodnutí soudu... Klaus se dopustil jednoho z největších bezpráví v dějinách České republiky....

A i o tom ten klip je!

Petr Pokorný

Petr Pokorný

Petr Pokorný

Hluboce se kaji a přiznávám: za supertěžké provinění (na svoji nevýdělečnou amatérskou stránku jsem nevkládal odkaz: psáno pro http://petrpokorny.bigbloger.lidovky.cz/), čímž jsem velicě těžce porušil kodex blogera a tak na udání jiného VIP blogera jsem byl v září zaslouženě vyřazen novou admin z veřejného publikování.

Celý život hledám pravdu. Skutečnou..Zjišťuji, že na každou činnost je asi deset pravd. V případě prokázaného omylu se vždy omluvím.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené stránky