Když je elita národa (lékaři) negramotná

středa 11. září 2013 19:06

Je září, rok 2013. Každá uklízečka, každá pomocná síla pracuje s počítači, sedmdesátiletí důchodci běžně surfují po internetu.

Pouze lékař v České republice je nucen o sobě říct: promiňte pacienti, jsem negramot, neumím pracovat s počítačem, můj mozek na to není stavěný. Prosíme pacienty, aby si počkali až na další lékařskou  generaci, která se to snad naučí. Nikdo si neumí představit, jak je to strašně obtížné zmáčknout tlačítko Enter a odeslat elektronickou zprávu.

A šéf lékařské komory řekl: naši lékaři už jsou staří. Prosím, omluvte je, vždyť většině je nad padesát let a to už jim mozky tolik nepracují. Zatímco uklízečky a hajzlbáby toto dokáží za týden, našim lékařům musíte přidat ještě dva roky!

To víte, elita národa českého je elita národa a tak „štempl“ je nade vše...

P.S. Já to fakt nechápu. Někteří soudci jsou na takové úrovni, že neumí přečíst ani několik vět o amnestii,  dokonce Vágnerová  bývalá ústavní soudkyně se pro negramotnost chtěla soudit, zde lékaři řekli na tvrdo ústy Kubka:

 

 komora musí hájit i ty lékaře, kteří z objektivních (negramoti) důvodů s počítačem nikdy pracovat nebudou, byť jsou starší, tak jsou kvalifikovaní odborníci a není za ně náhrada. Neschopenky píšou nejvíc praktici, z nich nemá počítač pětina.

NEUVĚŘITELNÝ!!!!! ELITA NÁRODA. JE ZÁŘÍ, ROK 2013!!!!! Smekněte klobouky, blíží se lékař....

 

Petr Pokorný

Petr Pokorný

Petr Pokorný

Hluboce se kaji a přiznávám: za supertěžké provinění (na svoji nevýdělečnou amatérskou stránku jsem nevkládal odkaz: psáno pro http://petrpokorny.bigbloger.lidovky.cz/), čímž jsem velicě těžce porušil kodex blogera a tak na udání jiného VIP blogera jsem byl v září zaslouženě vyřazen novou admin z veřejného publikování.

Celý život hledám pravdu. Skutečnou..Zjišťuji, že na každou činnost je asi deset pravd. V případě prokázaného omylu se vždy omluvím.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené stránky