Rok 2015, vojska SSER překročila hranice České republiky

středa 18. září 2013 18:00

 Opět Evropou obchází strašidlo bezmoci. A ta bezmoc je stále hrozivější. Opět vstávají ti, o kterých jsme si bláhově mysleli, že přirozeně vymřou.

Opět vstávají myšlenky těch, o kterých jsme si mysleli, že generačně vymřou. Opět se začíná číst mezi řádky, v Evropě řádí genderová a korektní komanda a lustrují každou rodinu, každou osobu, každé slovo, které kdokoliv vyřkne. Strach spojený s nenávistí stále více ohrožuje naše děti. Lidstvo je nepoučitelné.

Opět se žádá cenzura, opět si lidé začínají předávat informace přes samizdatové tiskopisy, protože vše je odposloucháváno, všude se začínají vynořovat práskači a George Orwell (1984) vtává z mrtvých.

Milice, nyní překlopené do slídičů dat a slovíček, STB překlopeno do hledání těch, kteří vybočují z maistreamového davu jednotné ústřední myšlenky Jsou to žreci tajných konspirací. Jsou to jestřábi, vrhající se na svoji kořit. Kolem roku 1977 vrazilo STB do Zemědělských novin. Prý na udání, řádila tam podvratná skupina. To řádění spočívalo v tom, že kousíček papírku rotoval několik minut po tisku Zemědělských novin a zalepil oko Gustáva Husáka. Jihočeská konspirační skupina to odhalila jako spiknutí proti režimu a Volhy zatarasily výjezd z expedice. Pár měsíců na to si redakce vystřelila v rubrice Zemědělských novin „Opravdu se stalo“ a české kanady vyfocené na čundru v úpatí Brd pod sebou nesly název: to jsou ty imperialistické boty, pošlapávající lidská práva!

Doba se nemění, opět zde přibývají konspirační buňky, hledající jestřábím okem zločince proti korektnosti. Před třemi léty televize Nova a další zpravodajství odhalily fašistickou buňku kdesi v ceninové tiskárně Victoria Securiti Printing. Ta fašistická buňka na udání konspirativního občana a dohlížitele korektního pořádku spočívala v tom, že grafik vyjel podtisk v programu Photoshop a linka pospojovaná v celek v jednotlivém obrazci vypadala jako klikyháky, což onoho poctivého odhalitele špionáže přesvědčilo, že je to tajný kód fašistického spiknutí. Jistě, zpravodajství zjistily, že je to blamáž, ale nic nezabrání, aby vznikaly další a další buňky, ukazující nebezpečné konání českého obyvatelstva na všech frontách a vedené různými výbory, žádající odhalit každé spiknutí v zárodku v každé ulici, ba v každé rodině.

Paranoia šílenců se protkává až v Bruselu a tam se okem Jana Žižky z Trocnova zachytí každý bod evropské nesounáležitosti a bludu!

Ten blud svobody vymítíme, nese se sjednocenou Evropou pravých a uvědomělých Europanů a kdo nejde s námi, jde proti nám, volá trockistický výbor napravených bolševiků.

Jednotná linie v zájmu pracujícího lidu má vše pod kontrolou. Světlé zítřky už jsou po stu létech na obzoru a Lenin vstává z mauzolea.

Je rok 2015, na žádost rudých odborů armády spojeneckých vojsk Svazu socialistických evropských republik překročila hranice České republiky, aby dočasně ochránila naši zem.

Boj s kontrarevolučními živly podzemního hnutí antigenderových a antikorektních buňek započal.

 

Fikce, nebo skutečnost?

Petr Pokorný

Petr Pokorný

Petr Pokorný

Hluboce se kaji a přiznávám: za supertěžké provinění (na svoji nevýdělečnou amatérskou stránku jsem nevkládal odkaz: psáno pro http://petrpokorny.bigbloger.lidovky.cz/), čímž jsem velicě těžce porušil kodex blogera a tak na udání jiného VIP blogera jsem byl v září zaslouženě vyřazen novou admin z veřejného publikování.

Celý život hledám pravdu. Skutečnou..Zjišťuji, že na každou činnost je asi deset pravd. V případě prokázaného omylu se vždy omluvím.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené stránky