Nové volby, cha cha cha a Ištvan...?

sobota 26. říjen 2013 18:49

Bleskové zhodnocení voleb. To, co jsem předpokládal, se stalo skutkem. A kdo skutečně prohrál volby?

ČSSD - asi komentář netřeba. Sice vítěz, ale bez šance dělat podvodnou levicovou politiku. Zaseli vítr, sklidili bouři. Rozjeli trestní oznámení jak šílenci, Uhl, Hašek, Sobotka a iniciátor Tejc. Vymýšleli obvinění a sami  Rathem dojeli.

Svobodní Macha - škoda, nejlepší program, ale pokud Jehličkové a další fanatici budou ovládat tuto pidistranu, nikdy práh 3% nepřekročí. Totalita a fanatismus do parlamentních stran nepatří. A to zaměňovat za odchod od vlastního programu je lež. Nikdo to od Svobodných nechce, ale spolupráci ano.

Nejtragičtější je postavička miliardového projektu Babišova Agrofertu do politiky.

Strana splácaná za úplatu kde kým, podpora přeplacená penězi a známými tvářemi od prava do leva a řvaní - všichni kradete. Podvodníci jako Komárek - jásající nad komunisty, aby je pak zatracoval a nenáviděl Babiše, až pracující za jeho peníze. Nádherný chameleon. A tak to vypadá s celou partičkou, kde základem jsou m iliardy z dotací. Nyní musí ukázat svou tvář, protože ČSSD padla a s bolševiky vládu nesloží.

I když se nabízí trojce:

komunisti, bývalý komunista Babiš a ČSSD, nelze si spolupráci představit, když Babiš mimo vydírání o dotace nic nezná. Je tam mnoho nakoupených pravičáků  jako třeba Stropnický a budou hlasovat pro bolševiky? A Babiš místo aby řval ze závětří, musí něco udělat pro lidi.

Drazí voliči, jak jste moudří. Zítra kocovina Babiše s Okamurou za zády naplno propukne. A na jaře asi nové volby. To už se uvidí, jak ekonomicky spravovala minulá vláda tento stát.

A nyní by se mělo tvrdě prověřit přepadení vlády Ištvanem a kdo byl v pozadí!

Ale je možné, že Hašek si k mandátům připočítá třicet funkcí, co zastává a budou mít většinu...

To bude partička s Babišem. Má přesný program, ale zatím neví, jaký.....

Petr Pokorný

Petr Pokorný

Petr Pokorný

Hluboce se kaji a přiznávám: za supertěžké provinění (na svoji nevýdělečnou amatérskou stránku jsem nevkládal odkaz: psáno pro http://petrpokorny.bigbloger.lidovky.cz/), čímž jsem velicě těžce porušil kodex blogera a tak na udání jiného VIP blogera jsem byl v září zaslouženě vyřazen novou admin z veřejného publikování.

Celý život hledám pravdu. Skutečnou..Zjišťuji, že na každou činnost je asi deset pravd. V případě prokázaného omylu se vždy omluvím.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené stránky