Smutné poselství voleb 2013

úterý 29. říjen 2013 06:37

Stejně jako dav nehledá řešení, ale řve a nadává, tak nová geniální hnutí vidí, že se všude krade, každý je zločinec a z pozice davu vědí, jak je vše špatně s příznakem jejich geniality. Bohužel odmítají ukázat cestu, jak dál.

Oni to prostě nevědí

A to je příznačné jako u Sládkových republikánů. Bořit a nadávat – nic víc.

Najednou, když jim občané dali hlasy a žádají je, aby tu svoji genialitu dokázaly, už první den odmítají postavit se do čela a tu cestu prošlapat. Ono to totiž snadné není. Řvát a kritizovat dokáže každý blb, ale konstruktivně a pracně stavět je o něčem jiném. Musím mít vizi, tu nabídnout společnosti a na ní postavit systém. Kde ji má soudruh Babiš? Kde ji má slepenec Babiš? Kde ji má fanatik Okamura? Kde ji má slepenec Úsvit?

Výkřiky nekrást a šetřit jsou známy co lidstvo lidstvem jest.

Ale jak to společnost naučit, nikdo nedokázal zatím nikdy. A zázrak se prostě opět nekoná. Babiši, Okamuro, (Tejci, Hašku, Sobotko, odboráři Zavadile, Štěchu a Škromachu – nevíme dokonce kdo) máte možnost ukázat novou, zářnou cestu. První dny po volbách jste se zatím v tom božském světle neukázali. Spíš naopak. Zoufalost a odmítání zodpovědnosti je katastrofická zpráva pro náš stát. Nikoliv, že by skládání vlády mělo být za jeden den. To nikdo normální nežádá. Ale přednést vizi směrování bez vyhlášených banalit jste měli vnést už před volbami. Když to nedokážete ani po volbách, začíná to být tristní.

Požádáte snad bývalou vládu, aby se vrátila, protože jedině tak zase můžete útočit a řvát bez zodpovědnosti?

Ukažte co umíte a přestaňte stupidně kritizovat minulost.

A skutečně, ale opravdu skutečně, ekonomiku, která se zvedá od dubna, jste nenastartovali vy, ale vláda Petra Nečase. Není to zoufalé?

Babiši, přestaňte všem nadávat a začněte něco dělat!

Buď konečně vyložte karty na stůl, nebo táhněte, odkud jste přišli. Vzhůru k předčasným volbám 2014. Ale už bez vás!

Petr Pokorný

Petr Pokorný

Petr Pokorný

Hluboce se kaji a přiznávám: za supertěžké provinění (na svoji nevýdělečnou amatérskou stránku jsem nevkládal odkaz: psáno pro http://petrpokorny.bigbloger.lidovky.cz/), čímž jsem velicě těžce porušil kodex blogera a tak na udání jiného VIP blogera jsem byl v září zaslouženě vyřazen novou admin z veřejného publikování.

Celý život hledám pravdu. Skutečnou..Zjišťuji, že na každou činnost je asi deset pravd. V případě prokázaného omylu se vždy omluvím.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené stránky